| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa-mi bag jocuri?(gen:fifa13, pes13, gta etc.) Am nevoie de cerinte de sistem pentru jocuri in special pentru pes 13?

6 răspunsuri:
| WUB a răspuns:

Pentru a rula un joc cum trebuie și pentru a nu merge scadat, trebuie să îndeplinești cerințele de sistem.

| Georgic7 a răspuns (pentru WUB):

Si ce cerinte cere pes 13 pentru o tableta?

| Georgic7 a răspuns (pentru WUB):

Care ar fi cerintele pentru pes 13?

| Georgic7 a răspuns:

De exemplu pe asta http://www.emag.ro/......E5SLNBBBM/ ar merge? :D

| Zainnn a răspuns:

happy da! ai nevoie! ai putea sa joci la cele mai mici detalii..si pe o rezolutie slaba. daca nu-ti permite sistemul ce-l ai acum!

| Ionut_Kattha_1981 a răspuns:

Depinde ce placa video ai trebuie sa fie destul de buna ca sa-ti mearga jocurile dorite de tine