| claudiamatei205 a întrebat:

Problema cu facebooku'. Pozele in care sunt etichetata se vad pe timeline, dar... daca dau la fotografii, nu exista albumul Timeline Photos sau fotografii in care am fost etichetata. Cum sa fac sa apara si la fotografii?

3 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Te duci pe profilul tau dai pe photos si ai acolo photos of you in care esti etichetata big grin

| claudiamatei205 explică (pentru Eduard619):

Pai tocmai ca acolo ma duc si nu apar. Si nu inteleg ca pe timeline apar.

| Miree a răspuns:

NU există albumul Timeline Photos sau fotografii în care ai fost etichetată! Îţi apar în fotografii cu tine. Oricum, prieetnii tăi pot să vadă pozele în care eşti tu etichetată!