| Mariucha14 a întrebat:

Sal TPU am windows 7 ultimate 32 bit si vreau sa imi bag pe 64 de biti dar mi-am mai bagat o data si am avut lag se misca foarte greu dc?
Sistemul meu:
Amd Athlon tm dual core processor 4450 b 2.30 ghz
4 gb ram placa video Amd radeon 6450 hd
Va rog daca puteti dati-mi un site de unde sa descarc windows 7 ultimate 64 biti fara sa am lag sau ajutati-ma
Funda!

2 răspunsuri:
| heldeN a răspuns:

Ar trebui sa-ti mearga decent, probabil ai downloadat o versiune proasta, incearca cu alta

| danyeduard a răspuns:

Versiunea de 32bit este numai pentru calculatoarele cu maxim 4gb ram.Versiunea de 64 bit este pentru calculatoarele cu peste 4gb ram(6, 8,10 gb...)Iti recomand sa ramai la versiunea de 32bit