| mariansarivan a întrebat:

Sal TPU.as dori sa-mi cumpar un iphone 4s replica cu 1 sim, dar nu stiu cat de bune sunt, as dori mai ales sfatul celor care au

Răspuns Câştigător
| XtremeX a răspuns:

Frate, pararea mea, mai bine fumeaza bani aia, am avut unul si... beng dupa 1 luna s-a stricat si ia ghici nu til face niciun service autorizat cai fake til face doare bace ioane acasa laughing
1.Nu ai toate aplicatiile pe el
2.Cateva is doar de forma
3. Dupa ce il iei o zi se misc usor dupa ca naiba
4.Nui calitate
Io ti-am zis acum tu faci ce vr

| mariansarivan explică (pentru XtremeX):

Ok dar nu sunt bune nici acelea iphone 4 f8 pentru ca un prieten de al meu are tel de un an si merge la fel

3 răspunsuri:
| Dani_Danni_1994 a răspuns:

Salut! Eu detin o Replica de Iphone 4S 1.1 cu 1 SIM Lateral!

Iti Spun Sincer ca sunt foarte multumit de el ca si Design ( Metalic + Capac Sticla fata/spate ) Meniul Identic si foarte bine realizat! Wifi Functional, Facebook/Yahoo!

| Sandu_Tudor_1995 a răspuns:

De pe ce site l-ai luat?