| matza111234 a întrebat:

Sall

Am si eu o problema mi se blocheaza mereu pc imi ingheata imaginea si trebui sa ai dau mereu restart daca ma poate ajuta cineva sa al repar ca eu nu prea ma pricephappy dau funda!

3 răspunsuri:
| DinuMarian a răspuns:

Reinstaleaza-ti windows`ul si ai grija ce jocuri/programe bagi in el.

| corector11 a răspuns:

Baga-i din nou windowsul si nu ar trebui sa mai ai probleme. Probabil e din cauza ca il ai prea incarcat si cu multe erori pe el. Cel mai simplu ar fi sa ii bagi din nou windowsulwinking.

| matza111234 explică (pentru corector11):

O sa schimb windowsul mersi pentru raspuns