| 125alex a întrebat:

Sall! cum pun pagina de pornire (google) dar nu la (internet explorer) ci la (google chrome)
va rog sa imi dati raspunsuri repede!

Răspuns Câştigător
| Ade_Adela_1994 a răspuns:

1. daţi clic pe meniul Chrome din bara de instrumente a browserului;
2. selectaţi Setări;
adăugaţi butonul Pagină de pornire la bara de instrumente a browserului.
Butonul Pagină de pornire este dezactivat în mod prestabilit. Bifaţi caseta de selectare „Afişaţi butonul Pagină de pornire" din secţiunea „Aspect" pentru a-l afişa în bara de instrumente a browserului;
setaţi pagina de pornire.
Dacă este bifată caseta de selectare „Afişaţi butonul Pagină de pornire", sub aceasta apare o adresă web. Dacă doriţi ca butonul Pagină de pornire să deschidă o altă pagină web, daţi clic pe Schimbaţi pentru a introduce un link. De asemenea, puteţi alege pagina Filă nouă ca pagină de pornire.
Alte detalii la acest link.
http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=ro&answer=95314
O zi buna.

8 răspunsuri:
| MitroKta a răspuns:

Funda e a lui @Ade_Adela_1994. Asa se face 100%!

| StartingANewLife a răspuns (pentru MitroKta):

Da, Ade_Adela_1994 merita funda. m-a ajutat si pe mine raspunsul ei.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu prea merge

| DiamantulAuriu a răspuns:

Daca dai la setari la panoul de control si dai la internet si schimbi de acolo urlul

| Edward_5128 a răspuns:

Mai bine da sa ai mai multe casute cu ce vrei tu si poti pune orce sait!

| 125alex explică (pentru Edward_5128):

Nu ma intereseaza

| NorulVerde a răspuns:

1.Da-i pe cele 3 linii din dreapta sus(unde scrii linkul)
2.Du-te la settings
3. Unde scrie "On startup" selecteaza "Open a specific page..."
4.Dai "set page"
5Scrie acolo www.google.ro