| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Ii intreb pe cei care au huawei sonic:am inteles ca nu are suport de abobe flash player... dar cum merge pe net? expicati ce i-ati facut sa mearga Si daca e un telefon bun pentru bani lui?

Răspuns Câştigător
| EvaAn a răspuns:

Am Huawei sonic de aproximativ o luna si pot sa spun ca merita toti banii.Nu m-a interesat sa stiu despre suportul Adobe flash player insa pana acum nu am intampinat niciun fel de problema in a urmari videoclipuri pe youtube sau vreo altfel de problema in deschiderea anumitor fisiere.Netul merge, pozele le face bine pentru 3mp, bateria tine minim 1 zi in conditiile in care stai ore pe net si vorbesti cu orele la telefon sau chiar 2 zile jumate cand te mai limitezi.

Pana acum nu am avut niciun fel de problema iar pentru cei 500 cat e la germanos ti-l recomand pentru ca nu cred ca ai sanse sa gasesti ceva mai bun la banii astia!

| yonutz6399 a răspuns (pentru EvaAn):

Pai si merge sa iei jocuri de pe android market? ca am 13 ani se de aia il iau tongueP

1 răspuns: