| Ursa_Daniel_1999 a întrebat:

am instalat win xp sp3 si nu am deloc local area connection am router dar pe laptop merge pe iphone merge pe win xp nu si vreau internet pe pc cum adaug wifi pe pc am mai zis nu am local area connection deloc

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Local area connection apare dupa ce instalezi driver-ul LAN al placii de baza. De pe site-ul oficial al producatorului. Aida64 te ajuta sa descoperi detalii despre placa ta, daca nu cunosti modelul si descarci apoi driver-ul LAN, compatibil cu Xp.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai ai tu placa wireless la calculator?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il conectezi cu cablu si intri pe google.Descarci programul Driver Booster, il instalezi si scanezi cu el. Updatezi tot ce gaseste inclusiv driverul WLAN. Dupa ce le instalezi restartezi laptopul si vei avea WLAN adica te vei conecta la wireles.Nu uita sa activezi wirelles.

| Ursa_Daniel_1999 explică:

Da dar pe xp nu am wifi doar pe laptop si iphone atattt