| dudu021 a întrebat:

am o problema azi am fost cu calculatorul la reparat si a zis ca am placa video arsa i-am luat placa video mult mai buna decat o aveam si cand am ajuns acasa nu mai mergea jocurile cand dau pe un joc dublu click dau degeaba nu se intampla nimic de parca nu as fi dat.

4 răspunsuri:
| Adrain121 a răspuns:

Probabil nu este instalata, daca ti-a dat un CD baga-l in PC si instaleaza sau cheama un specialist. Daca nu ti-a dat trebuie sa cauti programul pe net.
Bafta! Fundita? big grin

| dudu021 explică (pentru Adrain121):

Am bagat am instalat si zice ceva de vga

| dudu021 explică (pentru Adrain121):

Am bagat si am instalat dar tot nu merge

| Adrain121 a răspuns (pentru dudu021):

Atunci nu stiu. imi pare rau sper sa gasesti raspunsul (cauta despre problema si pe forumuri speciale poate nu e compatibila)