| Dragonisgaby a întrebat:

am si eu o intrebare :
Recent mi-am luat un tel Samsung gtc3222 Dual sim si am o problema,, din greseala mi-am adaugat un numar la lista de respingere si nu stiu cum sa il scot... va rog ajutor. dau funda mersi happy

Răspuns Câştigător
| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Cauta la setari acolo la apeluri..la toate apelurile..la respingere automata"lista cu numere respingere"//

| Dragonisgaby explică (pentru youaremyfavouritecolour):

Mersi mult esti o scumpa. sau daca esti baiat dau o bere tongue

| youaremyfavouritecolour a răspuns (pentru Dragonisgaby):

Sunt fata...sii..nu ai pentru ce laughing big grin

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Sa pastrezi cutia si garantia ca-s cam...la mine s-a blocat tasta stanga-dreapta, la altcineva s-a dus difuzorul.astea dupa 1 an.

| MihaiEdy1993 a răspuns:

Setari-->Apeluri-->Toate apelurile-->Respingere automata-->Lista neagra-->Aici stergi ce numere nu mai vrei sa fie in lista neagra