| Gaby405 a întrebat:

Astazi dupa ce mi-am restartat laptopul in start nu mi-au mai aparut o gramada de aplicatii precum:desktop, store, site-uri din internet explorer. Ce sa fac sa revina la loc?
Mentionez ca am Windows 8.1 32 bit

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Cauta System Restore si da-i restore la un punct de restaurare mai recent (o saptamana in urma de exemplu)
Ar trebui sa dispara programele instalate dupa data respectiva.

1 răspuns:
| Albert_Eftimie_1996 a răspuns:

Si mie mi s.a intamplat la fel. S-ar putea sa fii intrat in Safe mode.
Cauta pe youtu e cum sa iesi din safe mode.
Noroc!