| TheJocker a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o placa video! ce imi recomandati sa fie pentru gaming! am un buget de 400 lei

Am ( 8GB Ram // Intel Core 2 Quad Q8300 2.50GHz // Asus P5G41T - M LX )
Dau funda!winking

11 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Recomand ce a spus imaqtpie!

| imaqtpie a răspuns (pentru victorandrei):

Numai posta daca nu sti. Uite cea mai buna placa in acel buget http://www.emag.ro/......6770DI1GD5

| victorandrei a răspuns (pentru imaqtpie):

laughing alt inteligent, cam multi pe aici, daca stiai cerintele la ultimele jocuri observai la recomandat 2048 mb, doar din cauza aia am recomandat cele 2 la 2048.
Mai bine da-ti in dreptul tau posturi si nu mai comenta aiurea

| imaqtpie a răspuns (pentru victorandrei):

Tu esti prost? Nu ai ce face cu o placa video cu 2048mb decat daca ai rezolutia 1920x1080 sau ai mai multe monitore. Placile video care leai postat tu au GDDR3, daca nu ai stiu a aparut GDDR5. O placa video cu 1gb si GDDR5 e mai buna decat una cu 2 gb si GDDR3. El nu cred ca are un monitor cu rezolutie mare de ai trebuie 2gb. Placa video nu se alege dupa cati gb are. Asa ca inainte sa postezi tu inteligentule mai citeste.

| sltlp a răspuns (pentru victorandrei):

Comentezi degeaba, esti paralel si recomandarea lui cu radeon 6770 e mai buna

| victorandrei a răspuns (pentru sltlp):

Voi nu pricepeti ceva, fiecare isi spune parerea eu am dat link-urile alea, el putea sa dea alte link-uri fara comentarii de genu "nu mai posta daca nu stii" si nu mai "comentam degeaba" cum zici tu

| sltlp a răspuns (pentru victorandrei):

Dar adapteaza-te. Vreau sa imi demonstrezi ca ai dreptate, ca sa te fac sa itelegi ca nu e bine. Si nu o s apoti demonstra, deoarece is mai salbe. Placile nu se aleg dupa tonele de gb de memorie

| TheJocker explică:

As mai dorii niste opinii daca se poate! happy

| imaqtpie a răspuns (pentru TheJocker):

Aia e cea mai buna in bugetul ala. Dupa urmeaza asta http://www.emag.ro/......EHTHTBBBM/

| Alexander_9009 a răspuns:

Dar asta e ceva de capul ei? http://www.emag.ro/......70GDIS1GD5