| AlexAdrian921 a întrebat:

Salt TPU! Am o problema cu pc-ul! Am vrut sa deschid ceva cu notepad su acum toate programele mele sunt notepad! Cum fac sa rezolv? Cand intru pe un program/browser/joc imi da ceva scris in notepad! Va rog ajutati-ma repede! Nu ma mai pot juca nici un joc, nici sa intru pe un browser decat daca imi da cineva link de la google!

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Scapa de virusi!

| AlexAdrian921 explică (pentru K0sti):

Nu sunt virusi, am apasat eu ceva pe acolo la setari si am apasat pe notepad si asta s-a intamplat, ai vreo solutie?

| K0sti a răspuns (pentru AlexAdrian921):

Eu spun ca sunt virusi!

| Mirel_Alexandru_1996 a răspuns:

Buna.Dai click dreapta pe ce vrei sa deschizi dai pe "proprietati"
undeva ib partea de sus scrie open with si acolo dai pe "change" si alegi cu ce sa deschida

| AlexAdrian921 explică (pentru Mirel_Alexandru_1996):

Nu merge nu imi amare open with! ce ma fac?