| LoveIsLove4Ever a întrebat:

Salut am 2 pcuri cu windows 8.1 build 9600 si pe ambele am acelasi cont de windows live. este posibil sa schimb wallpaperul la unul si sa se schimbe si la celalalt? si cum as putea face schimb de fisiere? (ambele sunt conectate la aceiasi retea prin cablu la acelasi router) se poate face un remote desktop connection intre ele fara sa ma notifice mereu?

Răspuns Câştigător
| maxb a răspuns:

Da se schimba la amandoua la login. Poti face schimb de fisiere prin Homegroup.Te duci in This PC si ai acolo pe partea stanga.