| RazvanIlie a întrebat:

Am de facut o pagina Web in html ca proiect final clasa a9-a si as avea nevoie de o idee, despre ce sa fac.Sau poate din intamplare are cineva asa ceva.Trebuie sa aiba de toate frameuri tabele meniu etcc.Multumesc!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt miliarde de site uri pe netul asta, imposibil sa nu gasesti ceva care sa iti placa sau sa iti vina o idee

| RazvanIlie explică (pentru suntserios):

Vai mi-ai raspuns la intrebare si m-ai si lamurit...

| mac2015 a răspuns:

Salut uite poate te ajuta videoul asta :) https://www.youtube.com/watch?v=FwgtbAC4oR0