| Dragos_Florin_1990 a întrebat:

Salut,
Am devenit partener youtube si le-am dat "monetizare" tuturor clipurilor pe care le am (17) dar deocamdata au fost aprobate de abia 3 (in cateva ore), cate credeti ca dureaza pana se aproba toate?

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Poate dura si o zi! In functie de cat de "ocupati" sunt.

| Dragos_Florin_1990 explică (pentru Doctorfishadi):

Multumesc,
Oricum pana la urma tot se aproba, nu? continutul e cam la fel (pe aceeasi tema) la toate...

| Doctorfishadi a răspuns (pentru Dragos_Florin_1990):

Pai acum nu tine de mine, dar se pot aproba.Am vazut ca in ultimul timp yotobe a devenit foarte lent si la incarcarea fisierelor de persoane.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face si o mie de upload, smecheria e doar sa te folosesti de cei care au viteza mica la net ca nu vad un ban din yoatubenu este si nici n-ar sa fie, am un singur clip deja am facut si postare la cum castig am pe zi cate 700, 1000 de vizitatori pe zi si sunt partener "youtube"ma Dragos nu merge treaba pe youtube.