| romario97 a întrebat:

Salut am instalat niste programe pe un nokia n70 si nu mai merg sterse.Stie cineva vreo metoda?
Funda

Răspuns Câştigător
| skama18 a răspuns:

Incarca bateri, salveaza contactele pe sim, scoate simul. stinge tel.si dai un reset... apasa simltan tastele *+3+tasta de apel (adica tasta verde) si aprinde telefonul., tine tastele apasate pana apare pe ecranul telefonului sa selectezi o tara(daca telu e original selecteaza finlanda, iar daca e replica Germania, dai OK si gata.succes