| numelemeu134 a întrebat:

Salut am instalat windows 7 acum vreo lună si acuma numi mai merge sa instalez nimic ori ce a si instala îmi dă eroare browser nimic nu merge are numai erori intru pe net ma scoate când nu sunt in browser mi se deschide singur nu stiu ce sai mai fac deci nu mai merge sa instalezi nimic nici jocuri ni mi deci daca vreau sa instalez un joc apas pe el nici măcar nu încearcă sa se instalezie

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu sunt in domeniul IT, sunt cioban. Pornesti pc-ul in safe mode si intri neaparat numai in Internet Explorer.De acolo descarci antivirusul malwarebites Antimalware si scanezi cu el de atatea ori pana iti da rezultat 0. Dupa aceea dezintalezi browserele. Dupa ce ai dezinstalat browserele, bagi un cd cu windows=ul tau si in loc de install dai Reapir. Dupa ce repara restartezi pc-u si ar trebui sa iti mearga bine.Descarci tot din internet explorer un browser si ar trebui sa mearga bine. Totul este in antivirusul de care ziceam si chestia cu Repair din cd-ul cu windows. daca nici asa cum am spus, nu merge, reinstalezi windowsul la restart cu cd-ul bagat in umitate si cand ajungi la partitii, formatezi partitia C.

| Bogdan_Bogdy_1980 a răspuns:

Salut,sunt in domeniul IT si iti pot spune eu care este problema. Windowsul tau nu a fost validat corect ori procesorul principal are nevoie de un update ori tu ai virusi.