| andrei47 a întrebat:

Salut am lg optimus sol si am bagat pe card cu ajutorul cablului de date o tema. unde pot sa o gasesc ca sa o deschid? pentru ca nu am "fisierele mele" sau "galerie" sau ceva ca sa pot intra in card. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Puffix a răspuns:

Buna. intri in meniu si undeva scrie "polaris office". apoi dai mai tarziu si documentele mele

5 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

De obicei intră în "Fişiere recepţie"... Dacă nu e nici acolo, fă un folder separat denumit Teme şi bag-o acolo mai o dată...

| Solomonandreea a răspuns:

Dar unde pot gasi teme pentru LG optimus sol?

| andrei47 explică (pentru Solomonandreea):

Nici eu nu am gasit decat pe mobile9.com sau in market de alea ''GO'' cu trifoiul ala colorat.

| andrei47 explică (pentru Solomonandreea):

Nici eu nu am gasit decat pe mobile9 sau in market de alea ''GO'' cu trifoiul ala colorat.

| Solomonandreea a răspuns (pentru andrei47):

Aha, ok mersi.