| erickstafie a întrebat:

Salut! Am nevoie de un site de calculatoare, care ofera si garantie, sa fie pc uri bune, nu build uri care sunt overpriced happy sau daca stiti un pc de pe un site (cu garantie) puteti sa-l lasati aici. Buget 3500lei MAX.

Răspuns Câştigător
| DjSannan a răspuns:

Salut! Iti pot recomanda sa verifici magazinele online precum Emag, Altex, Flanco, PC Garage, care ofera o gama variata de calculatoare si au politici de garantie bune. De asemenea, poti sa verifici si site-urile producatorilor de calculatoare, precum Dell, HP, Lenovo sau Asus, care ofera, de obicei, garantii extinse pentru produsele lor. In ceea ce priveste bugetul, cu 3500 lei poti gasi o multime de opțiuni bune de calculatoare, in functie de nevoile tale specifice