| Kozsan_Aron_1997 a întrebat:

Salut, am o intrebare. Pe ce grafica as putea sa joc wot cu i5 2400 3, 1 ghz, gtx 750 1 gb si 8 gb ram?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O placa de 2 gb ar fi mai ok eu zic ca medium..incerca pe ultra si vezi cum face

| Kozsan_Aron_1997 explică (pentru anonim_4396):

Si daca joc pe med as putea pune textura pe high, ca atunci cand am cumparat pc-ul am jucat pe high si o mers bine, dar acuma nu mai merge asa, are pingul mai mare.

| CPAElites a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti idiot? Pentru ce dracu 2 gb daca jocu nu ocupa nici 300 mb din memoria placii video! Placa video gtx 750 duce rezolutie full hd cu setarile pe ultra!