| Fritzan a întrebat:

Salut, am o mica problema la PC de putina vreme mai exact acum 3 zile am observat ca nu vrea sa intre in Sleep Mode cand dau ecranul in jos, si nu am nici un mouse sau altceva conectat la el. Am un HP cu sistem operativ Windows 8.1

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click pe iconita bateriei si apoi pe more option. In stanga o sa ai niste texte scrise cu albastru, dai click pe a 3-a de sus in jos.In fereastra ce iti apare setezi sleep la inchiderea capacului.Ai iconita cu un capac si selectezi ambele pe sleep. Nu uita sa salvezi modificarile.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei se inchide cand lasi ecranul in jos.Tu il vrei in sleep?