| razvanfrunza a întrebat:

Am o problema cu calculatorul si anume; eroarea win32 application incat nu pot deschide nimic, si am incerat sa reinstalez Windows dar nu citeste CD.Nu pot deschide nici un executabil.Ce pot face?

6 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Cu runas ai incercat?
Daca da, incearca sa remediezi cu ce se deschid executabilele: http://www.dougknox.com/xp/fileassoc/xp_exe_fix.zip
Pentru alte lucruri interesante viziteaza si: http://www.tutorialepc.ro

| razvanfrunza explică (pentru jabiilord):

Esti super tare! Ms mult am facut PC! Iti multumesc din toata inima! Si apropo fiindca ca sunt sarbatori:Sarbatori fericite si un An Nou Fericit!

| Raduu4ever a răspuns (pentru jabiilord):

Frate esti un boss:X! Ms mult. Inainte am avut problema asta, si a trebuit sa chem un prieten sa reinstaleze windows-ul. Iar apoi, din greseala, nu stiu ce am facut, iar mi-a aparut eroarea cu Win32 application si singura modalitate ca sa deschid programele era sa creez starter-uri(cam obositor). Ms mult, acum nu imi mai apare eroarea, decat la un program vegas pro 12 da mno nu mergea nici cu un starter, dar nu prea conteaza, poate e alta problema! Bft si cat mai multe funde ca le meriti din plin!

| Danciu_Vasile_1973 a răspuns (pentru jabiilord):

Salut ai putea sa ma ajuti si pe mine? am aceeasi eroare plzz

| Ovidiu_Crivac_1997 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema multumesc din suflet

| Danciu_Vasile_1973 a răspuns (pentru Ovidiu_Crivac_1997):

Salut ma poti ajuta cu eroarea win32? plzz