| Georgian_Florentin_1993 a întrebat:

Salut, am o problema cu facebook-ul :
You`ve been temporarily blocked
you`ve been blocked from using this feature because you may have violated facebook`s terms. please review the community standards to learn what`s acceptable to share on facebook -
-----de vreo 8 zile apare asa sad nu pot folosi chat`ul nu pot da like si nici comm, nici cererii de prietenie in rest pot da share, sau o stare noua sad cum scap de chestia asta sad? Multumesc frumos - un sfat daca se poate -

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca ai dat multe cereri de prietenie intr-un timp scurt.Sau ai postat ceva neconform cu regulamentul Facebook.Vad ca scrie acolo asta.Ai distribuit ceva ce nu trebuia.Ti-ai verificat e-mailul? Trebuia sa primesti mail de la ei sa spuna pe ce perioada esti blocat.Eu stiam de 30 de zile.

| Georgian_Florentin_1993 explică (pentru darrio2007):

Nu am primit nimic sad

| darrio2007 a răspuns (pentru Georgian_Florentin_1993):

Tu ce crezi? Ai postat ceva ce nu trebuia?

| Georgian_Florentin_1993 explică (pentru darrio2007):

Nu am postat absolut nimic sad

| DaftPunk a răspuns:

Dupa tine, crezi ca ai facut ceva neobisnuit?

| Georgian_Florentin_1993 explică (pentru DaftPunk):

Nu am postat nimic, doar ca am zapacit chatu`l