| Adutzu2 a întrebat:

Salut, am o problema cu Office Word 2010: Nu pot accesa linkul dintr-un hyperlink. Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| Tudy000 a răspuns:

Pai nu il poti selecta si sa dai copy si paste in browser?

| Adutzu2 explică (pentru Tudy000):

Eu vreau sa creez hyperlink-uri ca atunci cand dau clic pe acel cuvant sa imi acceseze pagina, dar nu mi-o acceseaza. Asta e prolema.

| Adutzu2 explică (pentru Tudy000):

Am rezolvat problema: Trebuia sa dau CTRL + Clik si eu dadeam doar clik-uri, nu am fost atent ca scrie acolo Ctrl.

| Tudy000 a răspuns (pentru Adutzu2):

Pai daca te-am ajutat sa te luminezi, da si tu o fundawinking