| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o problemă cu PC-ul. De dimineaţă m-a "întâmpinat" o eroare, cu ecranul albastru, spune "Your PC needs to be repaired. A required device isn't connected or can't be accessed. " şi mai spunea ceva pe acolo. Am win. 8.1. Cum rezolv? *Fundă*

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Posibil un uptate esuat, driver instalat gresit, program etc sau virusi, trebuie reinstalat sistemul de operare, de unde esti

| Numenul a răspuns:

Cheama un specialist. Ecranul albastru este destul de periculos, iti strica PC-ul imediat, si apare din cauza hackerilor... Cred ca altcumva nimeni nu te poate ajuta! Succes!

| Eusebiu024 a răspuns (pentru Numenul):

Pe ecranul albastru apare scrisul acela, şi ca un fel de "titlu" apare "Recovery" mai jos apare ce am scris sus, mai jos apare ceva gen "error code: 0x000000000f", am vazut ca multi mai au problema asta...

| CinevaNou a răspuns (pentru Numenul):

Wow, m-ai dat pe spate. De unde stii atatea?

| Numenul a răspuns:

Ok. Atunci ramane o singura intrebare. Merge sa umbli pe PC? Sa intri la programe sau ceva?