| anonim_4396 a întrebat:

Am o problemă cu un stick. Viruși. Am tot încercat să-i elimin, dar... nu pot. Îmi tot arată:
Security alert
Date/time:23.10.2012, 20:04:15
Type: Detection
Acces to file 'H:\Copy of shortcut to (3).Ink' containing the virus or unwanted program 'EXP/CVE-2010-2568.A' was blocked.
You can remove the file or get more information about the problem.
Și tot încerc să deschid fișiere de-acolo, dar nimic, nici măcar să le șterg nu pot.
Mă poate ajuta cineva?

8 răspunsuri:
| vladsteaua a răspuns:

Formateazalwinking dai clic dreapta de stick din my computer si dai formattongue

| anonim_4396 explică (pentru vladsteaua):

Nu merge sad Să mă.în el de stick.

| Anony123 a răspuns:

Tio intrat virusu in stick(memoria stickului)ai putea sa intri in my computer in timp ce il ai bagat si sa dai click dreapta pe el si apoi format... daca nu a intrat in memoria stickului si nu mai poti sal scoti.

| anonim_4396 explică (pentru Anony123):

Http://i.imgur.com/R1bl8.jpg
Să înțeleg că e kaput...

| K0sti a răspuns (pentru Anony123):

Stick-ul in sine e o memorie! Un integrat din ala cum ai si pe placuta de RAM din calculator!

| Anony123 a răspuns:

Se pare ca cineva a facut-o intentionat...virusul are o "aparare"facuta de hacker...

| anonim_4396 explică (pentru Anony123):

Și nu pot scăpa cumva de asta?

| Anony123 a răspuns:

Nu