| Andreyquyz47 a întrebat:

Salut, am o problemă. Mi-am reinstalat win 7 si mi-am pregătit niste drivere care se pare ca nu merg pentru ca necesita internet. Cum as putea sa îmi instalez Internetul? Am modem.

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Http://drp.su/
descarci driver pack pe un calculator ce are net. apoi il pui pe un dvd. cu dvd mergi acasa si il pui in calculatorul tau si instalezi placa de retea. driver pack nu are nevoie de net.
cand ai net instaleaza un program free pentru a instala restul driverelor iti recomand slim drivers
https://www.slimwareutilities.com/slimdrivers.php