| dantess71 a întrebat:

am o tableta smailo 8 si nu pot sa o conectez la wi-fi...gaseste routerul zice se conecteaza, ca obtine adresa IP dar doar atat...tot repeta actiunea pana I-mi spune sa evitat o conecsiune slaba...routerul e tp-link netul de la rds...please help-mi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai eliminati si apoi te reconectezi la retea daca nu merge stingi routerul si il repornesti dupa 30 de secunde.

2 răspunsuri:
| itextrat a răspuns:

Daca vrei sa afli adresa ip locala a routerului, citeste asta: http://bit.ly/1WA3h8d

| dantess71 explică:

Tot nu merge...banuiesc ca trebuie rootata tableta...de parca as sti ce inseamna asta... oricum, daca are cineva vreo idee poate o sa expuna parerea aici pe site...va multumesc!