| ghiunei a întrebat:

Salut Am si eu o problema cu pc, nu-mi merge sunetul la pc am instalat driver realtek am pus windows xp nu merge dupa aia am pus windows sapte am gasit pentru windows 7 driver tot nu merge oare e s-a stricat placa de sunet?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Stai liniştit că eşti la categoria bună.Din device manager ce îţi spune? E totul Ok acolo cu driverele?

NOname
| NOname a răspuns:

Din păcate, ai greşit categoria.
Întreabă-i pe cei de la "Tehnologie"! Sigur vei avea mai mult noroc decât aici.