| ghiunei a întrebat:

Salut Am si eu o problema cu pc, nu-mi merge sunetul la pc am instalat driver realtek am pus windows xp nu merge dupa aia am pus windows sapte am gasit pentru windows 7 driver tot nu merge oare e s-a stricat placa de sunet? multumesc

2 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Daca iti apare in bara, jos, langa ceas, acel difuzor de la volum, si nu are pe el nici un semn, ai instalat o alta varianta de driver! realtek sunt multe drivere, trebuie instalat exact cel care ti-l trebuie tie! poti afla mai intai ce placa de sunet ai cu programul everest sau aida32! bafta!

| Andrei_Cozmiuc_1991 a răspuns:

1.Poti Dezinstala Antivirusul.Ce Antivirus Ai. 2.Instaleaza Driverul.Sau Poti Seta Sunetul. Bafta1~!