| raulrbXc a întrebat:

Am sters un joc din PC si acum nu il mai pot dezinstala din Control Panel. Si nici nu il mai pot instala inapoi. Daca il instalez si montez imaginea imi apare 'play' si 'uninstal', iar daca dau pe oricare dintre ele imi da ceva eroare. Cum fac sa il dezinstalez de tot? Pentru ca as vrea sa il instalez din nou si nu merge...

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca windowsul se foloseste de el nu il poti sterge, vezi in task manager e folosit? in daemon tools sterge totul cei legat de el imaginea iso

| raulrbXc explică (pentru RAY):

Si unde e task maneger

| RAY a răspuns (pentru raulrbXc):

Dai jos de tot jos de bara albastra clik dreapta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eee,nu merge? Descarca programul Geek.E un program de dezinstalare in forta.Cauti acel joc in lista si apoi dai click dreapta pe el si force removal.Sterge si registri si tot.

| CostacheGiani15 a răspuns:

Din moment ce ai sers jocul din calculator pur si siplu a mai ramas registri jocului, acum cand incerci a dezinstala jocul nu o sa mai functioneze va da eroare, Deci pentru a remedia problema nu este solutie din cate stiu, pentru a instala jocul din nou fara probleme trebuie facut alt cont in windows, pe acest cont poti instala jocul fara probleme... BAFTA