| skirlex a întrebat:

Dau funda vreau sa dezinstalez ceva si in control panel imi apare si ii dau uninstal insa nu merge da eroare, intrebarea mea care este unde pot gasi acel program un pc cand dau search nu il gaseste si asa e in control panel dau funda cum il gasesc

6 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Descarca si ruleaza asta: http://support.microsoft.com/mats/program_install_and_uninstall La un moment dat o sa te intrebe daca ai vreo problema cu vreun program la instalare sau dezinstalare, tu vei alege uninstall. O sa-ti apara lista cu programele instalate, iar din lista asta selectezi programul care nu vrea sa fie sters. Vezi daca functioneaza metoda asta.
Bafta.

| skirlex explică (pentru JustCosmin):

Frate imi cere un cod pentru ca am selectat not listed ca asa zicea daca programul nu se afla in lista si fara cod nu imi da voie de unde il iau?

| JustCosmin a răspuns (pentru skirlex):

Ce-ti cere acolo, e cheia de licenta a programului care nu se dezinstaleaza. O sa-ti caute programul dupa cheia de licenta.

| horia2012 a răspuns:

Nu-l gasesti si nu-l poti dezinstala pentru ca s-a instalat cu erori. Cauta-l pe net, descarca-l si instaleaza-l din nou.
Descarca asta care nu e gratis, dar il poti folosi o perioada si il dezinstalezi cum trebuie:
http://www.ursoftware.com/

| YouLossed a răspuns:

Daca nu merge din control panel,, incearca sa stergi tu toate fisierele programului.