| parabuc a întrebat:

Am un desktop microphone icom sm-50 si ma gandeam cu cat as putea sa-l vand.
Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Normal, el costa (nou) cam 200 de dolari dar cine ti-l cumpara ala fiind pentru sala de conferinte si necesitand statie? Cine cumpara asa ceva, cumpara un set complet si nu pe bucati. Eu stiu? Incearca si tu cu 150 de dolari dar daca iei 50 sa fii bucuros.

| parabuc explică (pentru Salontanul):

Poti sa imi recomanzi un site unde as putea sa-l vand?
Pt. pc nu ar merge?

| Salontanul a răspuns (pentru parabuc):

Site-uri de vanzari. Oricare care are produse eletronice: OLX, tocmai.ro, publi24, etc
Uita-te si pe aici: http://www.trafic.ro/....../saptamana
Pentru PC ar trebui facute niste modificari la mufa si numai un electronist bun s-ar pricepe.