| strategicul007 a întrebat:

Salut am un Samsung galaxy s4 si cand incerc sa ma conectez la wi-fi scrie:"se conecteaza" si dupa aia apare "salvat" si nu se conecteaza am incercat sa ii dau factory reset dar degeaba ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| aalexei a răspuns:

Asa scrie cand nu introduci corect parola wi-fi

| strategicul007 explică (pentru aalexei):

Nu am parola la wi-fi si cand incerc sa ma conectez cu alt telefon merge

| aalexei a răspuns:

Dar la alte retele wifi se conecteaza? Daca da, atunci inearca sa restartezi routerul tau.
Daca nici asta nu ajuta va trebui sa faci unele modificari la setarile wifi ale routerului.