| Irinel1999 a întrebat:

Am un stick Kingston DT101 G2 de 16GB.Am bootat un sistem de operare pe el cu winimage iar dupa cand sa il formatez NTFS imi aparea la capacity 700mb, el fiind de 14.9GB(reala.)

Si dupa formatare zice ca are 700mb...dc? Cum il fac sa isi revina la valoarea lui reala.

2 răspunsuri:
| ghostlabbrador77 a răspuns:

E foarte probabil sa fie din cauza sistemului de operare boot-at cu winimage, deci poti ori sa-l formatezi ceeea ce nu merge ori sa incerci sa stergi manual tot de pe el, alte idei nu mai am decat sa-ti iei altul. Sper ca te-a ajutat raspunsul meu happy

| PuLsSs a răspuns:

Dai reboot!