| Cristi_Cristi_2000 a întrebat:

Salut, am un telefon Samsung galaxy s4 copie si am o problema cu el, problema este aceea :
Telefonu este incarcat, iar cand incerc sa il deschid imi apare logo-ul acela cu ANDROID si asa ramane.
ajutati-ma va rog plss, dau funda!

3 răspunsuri:
| Love4Music a răspuns:

Ti-a intrat in boot loop presupun. Ai incercat sa ii scjimbi ROM-ulde curand? Cum s-a intamplat?

| Cristi_Cristi_2000 explică (pentru Love4Music):

Nu i-am schimbat nimic, telefonul s-a descarcat de tot, l-am bagat la incarcat si s-a incarcat 100 % si cand am dat sa il deschid nu mai mergea dar daca il bag la incarcat imi zice ca e full, si rom-ulde cum il schimb?
Ar trebui sa il duc la reparat?

| Love4Music a răspuns:

Mai iti este in garantie?
Ai incercat sa ii scoti bateria apoi sa o bagi la loc?
Daca nici asa nu merge trebuie sa te duci la cineva sa vada de el.

ROM(sau read only memory) pe scurt este versiunea androidului, cum e si la windows xp, 7, 8 etc...