| DiaconuLeonard16 a întrebat:

Salut!
As avea nevoie puțin de ajutorul vostru:
De când cu update-ul de la Windows 11 23h2 nu mai pot contra volumul la laptop(cum se putea înainte), ci pot controla doar volumul fiecărei aplicatii in parte.In rest se aude volumul la maxim chiar daca volumul e la 2 la suta de exemplu.Și nu,nu folosesc un laptop cu procesor INCOMPATIBIL, ci unul cu amd ryzen 7 5825U, 16gb RAM etc.
Mai are cineva probleme cu voluumul,tot procesor AMD,dar ryzen 3, iar ambele laptopuri sunt HP
Stiți cumva care ar fi problema si ce e de făcut?

4 răspunsuri:
| IoanaMaria321 a răspuns:

Du-te la un prieten care se pricepe sau du-l la reparat.

| DiaconuLeonard16 explică (pentru IoanaMaria321):

Deci te gândești că ar fi o problema tehnică de la laptop, că dacă așa îl dau în garanție că are câteva luni

| IoanaMaria321 a răspuns (pentru DiaconuLeonard16):

Am avut și eu la fel și ăia mi-au reparat

| DiaconuLeonard16 explică (pentru IoanaMaria321):

Interesant.Multumesc frumos!
Zi frumoasă!