| Etc_Niky_1998 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutorul vostru, mi-am cumparat de curand un Nokia 1100i pentru ca telefonul meu este la reparat si nu puteam sta fara, si am probleme cu sunetul cu el, se aude fff incet chiar daca volumul este la maxim. Stiam ca exista niste coduri pentru sunet etc...Dau funda...

3 răspunsuri:
| nicusor222 a răspuns:

Activeaza spatierea stereo, si umbla la egalizator scimband in diferite feluri pana reusesti si nimeresti una care se aude si tare si clar.

| Etc_Niky_1998 explică (pentru nicusor222):

Mai bagat in ceatastraight face
Nu am inteles nimiclaughing)

| nicusor222 a răspuns:

SI app sa nu bagi coduri.