| DoodyAlexx a întrebat:

As dori sa achizitionez un laptop si as dori parerea unor specialisti daca sunt. Mi-a atras atentia acest laptop:

http://www.pcgarage.ro/......1gb-brown/

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Pentru ce vrei sa utilizezi laptopul? Daca vrei ceva recomandari, spune-ne care e bugetul maxim de care dispui. E o laptop ok... dar poti gasi ceva mai bun sau ceva mai ieftin. happy

| DoodyAlexx explică (pentru laptopnews):

Am gasit altul, un Asus cu procesor i7, 3 gb rami si hdd de 500, exact ce imi doream.

| laptopnews a răspuns (pentru DoodyAlexx):

Si placa video?

| DoodyAlexx explică (pentru laptopnews):

Radeon HD 6370 de 1 gb

| laptopnews a răspuns (pentru DoodyAlexx):

Bine! sa-l stapanesti sanatos daca il cumperi. happy

| DoodyAlexx explică (pentru laptopnews):

Tocmai ce m-au sunatlaughing nu il mai au pe stoc, deci revin la acest Lenovo

9 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Salut!

Daca nu acela este bugetul maxim sau daca il mai poti depasi, iti recomand acest model:
...1gb-black/
In primul rand, garantia spune totul despre produs: 2 ani la laptop si un an la baterie (pe langa 1 an la laptop si 6 luni la baterie de la acel Lenovo).

i7 din a doua generatia cu siguranta este cel mai bun procesor care se gaseste in momentul de fata pe piata si avand in vedere diferenta, eu cred ca merita.
Plus de asta, modelul acesta de Samsung pare foarte reusit, finisajele sunt foarte ok, iar tastatura asta (cu spatiu de 2-3 mm intre taste) pesonal o consider ideala.

| DoodyAlexx explică (pentru virusake):

Din pacate imi depaseste bugetul, chiar e interesant laptopul asta dar nu mi-l pot permite. Mi-am dat comanda de asta de la Lenevo, dupa spusele la mai multe persoane, e si asta un laptop bun

| laptopnews a răspuns (pentru DoodyAlexx):

Sa-l folosesti cu placere! Asteptam impresii dupa utilizare! happy

| DoodyAlexx explică (pentru laptopnews):

Multumesc. Cu siguranta voi scrie un review:d