| cobra15 a întrebat:

Salut, as dori sa imi cumpar o tableta, ce model credeti ca ar fi cel mai bun?

Răspuns Câştigător
| bebicuts a răspuns:

Exact cum spun "colegii" mei iPad e una dintre cele mai bune tablete, si o spun din experienta!
Bateria tine destul de mult, nu ai nevoie de procesor "quad-core" sa rulezi jocuri "tari".
Nu e asa de complicata dar nici asa de simplu ca un android(exemplu sa "bagi" jocurile din pc in tab). Daca e nevoie iti explic mai multe dar acum ma limitez doar la raspuns! iPad!

4 răspunsuri:
| Garsonfane1979 a răspuns:

Ipad sunt cele mai bune dar desigur si cele mai scumpe. Iti recomand una daca ai bani http://bit.ly/1ez4MxI

| fear1234567 a răspuns:

Eu as alege in general, adica si pe telefoane si pe calculatoare, laptopuri..etc pe Apple, daca ar fi sa imi iau o tableta as opta pentru un ipad (Apple). Salut

| TudorGamer a răspuns:

O Eboda! de vreo 11 ingi! e super

| MirelusRoxi a răspuns:

Ipad-urile sunt destul de bune, dar daca nu vrei sa-ti complici viata cu ele iti poti lua una Evotab HD. Eu una sunt multumita de ea!