| bogdanelu a întrebat:

Salut as dori sa stiu si eu daca se poate face un program sau o aplicatie pentru mouse. De exemplu: mousul meu are 7 butoane, as vrea pe unul din butoane cand apas sa urmeze anumiti pasi, exemplu : intrarea pe un anumit site + comment pe siteul respectiv (cu un text propriu) + apasarea butonului Send (la comment) si chestii din astea, poate nu m-am exprimat bine, dar cine si-a dat seama despre ce vorbesc, sa lase un reply.

mersi.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

De obicei mouse-urile astea cu mai multe butoane vin si cu o aplicatie de unde poti sa-l personalizezi. Instaleaza aplicatia.

| bogdanelu explică (pentru K0sti):

Am instalato de dinainte, dar nu imi da voie sa il personalizez cum vreau, doar anumite functii, gen : deschiderea my computer, refresh, si alte chestii care nu ma ajuta la ce vreau eu...