| Angel_GabyTzu_1998 a întrebat:

Salut, as vrea sa imi imbunatatesc pc-ul si daca puteti sa imi dati un sfat. Sa imi iau un pc nou sau sa iau la pcul meu componentele. Daca sa imi iau pc nou, dati-mi si mie un site sau numele lui sau daca sa imi iau componenta cu componenta sa imi ziceti ce fel de componenta, as vrea un procesor bun, o placa video buna si o memorie ram buna. Astept raspunsuri

3 răspunsuri:
| JusticeForCraiova a răspuns:

Salut.
Ce pret vrei sa aiba pc-ul? pentru ce vrei sa-l folosesti? Daca imi poti raspunde la aceste intrebari te pot ajuta... asa iti arat degeaba.

| Angel_GabyTzu_1998 explică (pentru JusticeForCraiova):

Vreau sa fie de gaming si nu vreau sa cheltuiesc asa de mult

| DeeaDeutsa56 a răspuns:

Du-te la tine in oras si cumparati o placa video si o memorie ram cat mai bunahappy Si fa din nou windows`ul happy:* Cel mai simplu mod!:*