| pustiinocent a întrebat:

Salut as vrea sa stiu si eu cat costa un apple iphone nu conteaza de care am inteles ca este la orange o oferta imi puteti spune si mie cat costa telefonul la abonament si cat platesc lunar va rog

1 răspuns:
| mamoca0 a răspuns:

Buna unul nou nout costa in jur de 15 milioane vechi daca il cumperi de pe ocazie il poti lua la 10 milioane da v-a fii la mana a 2-a sau chiar mai mult dacal iei in abonament nu stiu sincer ca nu mi-am luat in abonament