| Casty8123 a întrebat:

As vrea sa trec de la iPhone 5 la un alt telefon. Si ma gândeam sa imi iau un Lg G4c (Lg G4 mini), dar nu am mai avut un telefon de la Lg si nu stiu cam cum ar putea fi eu nu il folosesc mult (cam 2-3-4 ore pe zi pe ytb wapp fb messenger) si as vrea sa stiu daca se merita, daca ma poate ajuta cineva raman dator

1 răspuns:
| KIibrDM a răspuns:

LG G4c user here, telefonul este decent, nu are lag, arata bine, camera e ok insa spatiul de stocare este foarte mic, bateria nu e cea mai stralucita si daca nu-ti iei husa pe el, spatele, doar frecandu-se de masa, va incepe sa arate oribil.
Daca nu are acel iPhone 5 nici o problema, eu as ramane la acela.