| DraaaagooooS a întrebat:

Salut astazi mi-am achizitionat un pc nou pc si el are instalat Linux Ubunut si as vrea sa instalez windows 7 sau 8 sau altul pentru ca nu stiu sa il folosesc linx-ul si faza este ca nu imi merge... am un cd cu win xp. si am zis sa iau win xp si dp ma descurc eu sa iau win 7 faza e ca win xp merge tot ok bootabil totul merge bine si imi da un fel de blue screen cum ca ar fi virusat cd si nu ma lasa sa instalez. iar win 7 direct dp pc nu ma lasa sa il instalez. imi da o eroare : "Oops! There was a problem running this software. unable to locate program. e win 7 si am facut imaginea la el cu un program preinstalat de la linux deci cum ar trebui sa imi fac alt windows daca nu merge?

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Mdah, macar de veneai sa intrebi inainte sa cumperi un **** de-ala gata asamblat cu componente de rahat...

| DraaaagooooS explică (pentru KodrutZ):

Nu e de **** chiar deloc si eu am intrebat ceva doar ca vad ca deviati mult de la subiect

| KodrutZ a răspuns (pentru DraaaagooooS):

Ei nu e. Hai, zi-ne ce si de unde ai luat, cit ai dat, si eu o sa iti zic de ce e de &^%$t

| RAY a răspuns:

Cumpara windows original si va merge sau descarca unu cu licenta 3 luni enterpreise http://www.thewindowsclub.com/......setup-free

| K0sti a răspuns:

Aoleu...grea stiinta asta... fugi la un service ca esti in pom si pomul in aer!