| Ionut2482 a întrebat:

Salut, băieți. As vrea sa imi fac abonament la Vodafone pentru un telefon nou si e ideea ca as face asta pentru prima dată. Pana acum le am cumpărat direct. As vrea sa știu daca trebuie sa plătesc pe loc vreo taxa sau ceva. Sa nu ma duc acolo de nebun și daca imi mai puteți oferi câteva detalii. Platesc in fiecare luna suma scrisa si pe site-ul lor? Spre exemplu 22 de euro?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce oferta iei, posibil sa nu plătești nimic. Posibil sa plătești ceva avans. Dar abonamentul da, îl vei plati lunar.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E o mare prostie sa faci așa ceva, de exemplu poți avea doar daca ai vechime mare și ai reîncărcat lunar sume mari, gândește-te că ei vând telefoane la abonament cu preț de eMag iar fără abonament cu 50% mai scumpe, plus avans, plus trebuie sa le plătești abonamentul, ajungi Intr un final sa cumperi 3 telefoane și vb serios

| mont a răspuns:

Cel mai probabil va trebui sa platesti un avans la telefon/garantie. Incearca sa finalizezi comanda, si cand ajungi la pasul unde iti cer datele tale de livrare, numele, etc. iti apare cat trebuie sa platesti pe loc si cat lunar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde boss de tarife de telefon și plus ca au enșpemii de oferte la cartel cu nu știu câți giba baiți și alte promiți te încarcă dacă vede ca nu le ști si nu ești atent.

Tarifele difera de la telefon la telefon cu cât este telefonul mai performant tariful și taxa este mai mare eu am scos unul mam achitat de el știu ca am făcut eu la un telefonul abonament acum vreo 5 luni în urma ca așa

Răspuns utilizator avertizat