| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cand aprind pc imi da aceasta eroare checking file system D.The type of the file system is NTFS. one of your disk needs to be checked for consistency. You may cancel the disk check, but is strongly recommendet that you continue windows will now ckeck the dick. ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| omide a răspuns:

Ai o eroare de HDD
foloseste Advanced System Care iti rezolva el problemele
il gasesti pe http://download.RNT.ro la sectiunea Sistem

| craintaim a răspuns (pentru omide):

Am si eu acceeasi problema
si am descarcat si am facut ce mi-ai zis
si nu merge
imi poti zice

| danyboy_6762 a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti schimbi windwsul pentru ca are erori de fisiere. cred ca s-a sters fisere din windws bafta!

| craintaim a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ajuattima va rog va dau funda la orice
num ajutati-ma