| Alex_Alex_1998_uS4n a întrebat:

Salut, cand dau sa pornesc ceva imi cere APPCRT140D.dll si DESKTOPCRT140D.dll, am cautat to google-ul / youtube-ul si nu am gasit rezolvare, deci ultima mea speranta e aici... am windows 10.

Dau funda! Mersi anticipat!

8 răspunsuri:
| Alex_Alex_1998_uS4n explică (pentru itsoft):

Nu am decat x32 biti

alte sugestii? daca se poate link va rog

| Alex_Alex_1998_uS4n explică (pentru itsoft):

Calculatorul meu merge pe maxim x32 biti, alte rezolvari?

| itsoft a răspuns (pentru Alex_Alex_1998_uS4n):

Prietene ce ti-am dat eu este pentru 32 Microsoft visual exact ce iti trebuie tie da daca nu vrei stai asa pune mana si reinstaleaza windowsu si gata. Daca nu-ti convine ce iti dam noi specialisti.

| ChrystianSandu a răspuns:

Îți lipsește un Dll. Dacă ai fi cautat pe Google sunt sigur ca aflai ce Dll lipsește și de poți sa îl iei. Mai cauta.

| Alex_Alex_1998_uS4n explică (pentru ChrystianSandu):

AM CAUTAT!, daca voi credeti cam cautat gresit, dati-mi link

| ChrystianSandu a răspuns:

Sper sa îți dea cineva un virus.

| Alex_Alex_1998_uS4n explică:

Calculatorul meu e pe 32x biti, cine poate descarca Virtual Studio 2015 si sa-mi dea alea 2 fisiere?