| Nesquik98 a întrebat:

Cand vorbesc cu prietenii mei pe skype se aude volumul skype-ului bine dar cand intru in minecraft/tekkit si ii pornesc sunetu, atunci sunetu de la skype se reduce si nu vreau sa se mai reduca si sa fie toate egale....Help me please! Funda pentru cel care imi rezolva primul >problema!big grin

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Trebuie setat din options la sunet și apoi să dezactivezi opțiunea de autogestuine sunet(aia cu setare automata al volumului) și apoi să setezi manual volumul.Succes

| Nesquik98 explică (pentru DeyCj):

Gata am rezolvat.Mersi!

1 răspuns: